Archiwa: Świadectwa

Shape Image One
Shape Image One

Świadectwa

Shape Image One
Shape Image One

Filtruj według kursu

Marysia, 30 lat

Uczestniczyłam w kilku rekolekcjach już i naprawdę wiele mi to daje. Akurat ogień poczułam w swoim sercu i całym ciele. Miałam zaśnięcie w duchu świętym, było mocne przeżycie i jestem wdzięczna Bogu za owoce w uzdrowieniu.

Lucyna, 77 lat

Przez te dwie noce spałam mocno, mój przewód pokarmowy super, skóra nie piecze, a serce przepełnione jest Bożą obecnością, miłością i pokojem. Dziękuję za ten błogosławiony czas. Chwała Panu!

Mariola, 41 lat

Jezus pomógł mi odzyskać moją tożsamość kobiety. Doświadczyłam na nowo ogromu Jego miłości, odkryłam Jego spojrzenie – spojrzenie miłości. Jestem darem dla świata, a Bóg ma mnie ciągle w swoich dłoniach i chce mnie kształtować taką, jaką zapragnął mnie mieć – i nigdy mnie z nich nie wypuści.

Edyta, 46 lat

Doświadczyłam głębi Bożego miłosierdzia nad grzechem, słabościami w moim życiu. Otrzymałam dar cierpliwego wybaczania i prowadzenie, gdy zgubię się na krętych drogach życia. Dar pokoju, miłości i nadziei, że Bóg Jest początkiem i końcem mojego życia. Doświadczyłam miłości, pokoju, umiejętności wybaczania sobie i innym swych zranień.

Beata, 60 lat

Dziękuję Panu Bogu, że dał mi możliwość obecności i doświadczania Go w moim życiu, dziękuję za to, że pozwala mi wzrastać w wierze, że przymnaża mi wiary. Dziękuję za radość, którą wlał Pan Jezus w moje serce przez ten błogosławiony czas.

Anna, 56 lat

Pan dotknął moje serce, czułam Jego obecność pośród nas, jak rozlewa swoją miłość. To ogromna radość, że jest Bóg Żywy. Prawdziwie Go spotkałam.

Ewa, 40 lat

Kurs, który bardzo daje do myślenia.

Joanna

Z całego serca polecam rekolekcje❤️jeśli chcesz doświadczyć przejawienia Boga ,obecności Boga,  czułości i troski Boga koniecznie uczestnicz w rekolekcjach.💚💙❤️💥Bóg zapłać że mogłam tego doświadczyć.❤️😇👼💓

Joanna, 44 lata

Każdy moduł mnie dotykał. A do grzechu, nad którym chciałam zwyciężyć, już więcej nie wróciłam🙂. Trójkąt pokusy był/jest dla mnie ważnym elementem zwycięstwa nad tym i innymi grzechami. Dziękuję.

Kasia, 33 lata

Mieszkam za granicą, a konkretnie w USA. W przeciągu ostatnich 2 lat “odkryłam” cos niesamowitego…, a konkretnie to, że Jezus żyje😇 i mimo że wierzyłam w to całe życie to kiedy doświadczyłam tego ŻYWEGO BOGA to byłam w szoku. Wiele się wydarzyło i musiałabym długo opisywać jak bardzo zaczęło się zmieniać, i nadal się zmienia, moje życie, właśnie dzięki Niemu, ale teraz chciałabym się skupić właśnie na tym fakcie słyszenia Jego głosu, którego doświadczyłam kilkukrotnie w postaci ”rema”. Było to dla mnie zaskakujące doświadczenie, ale tym samym zapragnęłam tego więcej i zaczęłam zadawać Bogu pytania, prosić o znaki itd. Oczywiście z wiarą czekając na odpowiedź. I rzeczywiście Bóg bezpośrednio mi już kilkukrotnie odpowiedział poprzez “rema”. Dziękuje, że WY jesteście – tak po prostu 🙂