Świadectwa z kursu Jezus w 4 Ewangeliach


  • Na kursie Jezus pokazał mi jak ważne są Ewangelie, jak wielką wartość mają, zauważyłam również, że jedna jest dopełnieniem drugiej. Mam pragnienie po raz kolejny zagłębić się w lekturze Ewangelii, ponieważ wiem, że czytając je Jezus na nowo będzie mi pokazywał coś nowego. Podczas tego kursu Jezus zmieniał moje serce i uzdrawiał mnie. Nasze relacje się pogłębiły. Chwała Panu!

Martyna, 25l.


  • Jezus utwierdził mnie, że jestem we właściwym miejscu w wyjątkowym czasie Wielkiego Postu, który było mi dane rozpocząć we wspólnocie dążącej do poznania Jezusa. Mimo czekających mnie drwin i poniżeń będę, muszę i powinnam głosić Dobrą Nowinę. Mam Dobrego Pasterza, który mnie poprowadzi, a ja z przyjaciółmi przyprowadzać będziemy Mu uciśnionych, zabłąkanych i szukających celu, którym jest zbawienie. Chwała Panu!

Marta, 37l.


  • Kurs Jezus wg 4 Ewangelistów pokazał mi Jezusa, który objawia się w różny sposób. Każde nauczanie, które słyszałem pomogło mi ujednolicić mój obraz Jezusa-mam nadzieję, że najwłaściwszy. Dzięki wspólnocie zrozumiałem, że ewangelia dzieje się teraz, tu gdzie żyję i Jezus jest w moim tu i teraz, a ja piszę swoją Ewangelię. Chwała Panu!

Paweł, 20l.


  • Jezus na tym kursie pokazywał mi jaki jest. Poprzez różne spojrzenia Ewangelistów mogłam zobaczyć Jego, Boga jedynego, ale w różnych sytuacjach i za każdym razem z innej strony. Cieszę się, że Bóg dał mi ten piękny czas, gdy mogłam poznawać Jezusa w Słowie i teraz wracam z jeszcze większym pragnieniem poznawania i zgłębiania Słowa Bożego. Chwała Panu!

Ania, 24l.


  • Kurs do życia wiecznego! Wiem, że jestem w drodze do domu, do Tego, który wie o mnie wszystko. Ewangelia jest tego potwierdzeniem. Uwiódł mnie Jezus Marka, Jezus Mateusza to mój Autorytet, mój Mistrz, bez Jezusa Łukasza i Jego miłosierdzia, nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Jezus Jana, to to dla mnie posłanie wiary i życia, to pewnik akceptacji i miłości. Chwała Panu!

Michał, 22 l.


  • Do tej pory miałem już jakiś swój obraz Jezusa. Ten kurs był czasem, kiedy mogłem poznać, jak widzieli Go uczniowie, dzięki temu Jezus stał się mi bliższy. Moja relacja z Jezusem wzbogaciła się o jeszcze większą znajomość Jego życia. Ten czas po raz kolejny pokazał mi, że bez Jezusa nie potrafiłbym już żyć. Chwała Panu!

Przemek, 18l.


  • Jezus na tym kursie pokazał mi, że przysłał mnie na niego, by moim konkretnym fundamentem stała się Ewangelia. Mocny i niezwykły kurs. Jezus powiedział mi, żebym wstała i poszła za Nim. Pokazał, że mnóstwo ludzi jest w ciemności, a nawet ja mogę nieść im światło. Biada mi, gdybym nie głosiła Ewangelii! Chwała Panu!

Karolina, 25l.


  • Na tym kursie czterej Ewangeliści ukazali mi postać i osobę Jezusa. Dzięki nim poznałam bliżej Jezusa, a tym samym zbliżyłam się do Niego. Pan przełamywał we mnie opory i nieśmiałość. Po raz kolejny pokazał mi, że kocha mnie taką, jaką jestem i nie muszę się wstydzić. Jezus wlał w moje serce wiele radości poprzez ludzi, którymi mnie otoczył na kursie. Chwała Panu!

Marta, 37l.