Rekolekcje online ZANURZENI W MĘKĘ, ŚMIERĆ I ZMARTWYCHWSTANIE CHRYSTUSA 19.02 – 21.02.2021


ZAPISY NA REKOLEKCJE ZANURZENI W MĘKĘ, ŚMIERĆ I ZAMRTWYCHWSTANIE CHRYSTUSA ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Zapraszamy na inne rekolekcje oraz kursy online!

 

Opis: Jak trwać w Jezusie ? Jak żyć owocami Jego męki, śmierci i zmartwychwstania? Na te pytania w czasie wspólnych rekolekcji odpowiedzą dwaj ewangelizatorzy: Ks. Krzysztof Kralka SAC i Marcin Zieliński. Oprócz pięciu konferencji nie zabraknie także modlitwy uwielbienia i wołania o uzdrowienie z zespołem muzycznym, któremu przewodzić będzie Izabela Kostro.

ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator, rekolekcjonista i autor wielu książek. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

Marcin Zieliński – ewangelizator, Lider Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” ze Skierniewic. Spotkał Jezusa w 2007. Od tej chwili usilnie podąża Jego drogami. Jest zapraszany jako mówca na fora charyzmatyczne, konferencje, rekolekcje i modlitwy o uzdrowienie nie tylko w Polsce ale również do innych krajów jak Litwa, Szkocja, Włochy czy USA. Autor wielu artykułów oraz książek.

Izabela Kostro – lider uwielbienia, ewangelizatorka i teolog. Liderka zespołu „Powołani, by wielbić”.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Treści: 6 konferencji, uwielbienie, modlitwa o uzdrowienie
 • Termin: 19-21 luty 2021
 • Zapisy: do 17 lutego 2021
 • Czas trwania: piątek 19.30 – 21.30, sobota 10.00 – ok. 21.30, niedziela 10.00 – ok.12.00 – z przerwami
 • Ofiara za uczestnictwo: 25 zł
 • LINK do transmisji zostanie rozesłany najpóźniej 18.02.2021. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania, link będzie od razu aktywny.
 • Dla tych którzy się zapiszą a nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne pod linkiem do 28.02.21.

   

  WAŻNE UWAGI:

  1. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają automatycznego maila z danymi do przelewu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy lub skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.
  2. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. 
  3. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić. Jeżeli również tam nie będzie maila-prosimy o kontakt mailowy biuro@snepallotyni.pl lub telefoniczny 502 533 765.
  4. Jako biuro PSNE-NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
  5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.