Rekolekcje online SZKOŁA WIARY CHARYZMATYCZNEJ 19-21.11.21 (re-transmisja)


Zapraszamy do uczestnictwa w re-transmisji rekolekcji online SZKOŁA WIARY CHARYZMATYCZNEJ 19-21.11.21!

 

 

Opis: 

„Tym właśnie zwycięstwem, które zwyciężyło świat jest nasza wiara” (1J 5,4)
Cnota wiary jest konieczna dla każdego. Charyzmat wiary jest radykalnym zaufaniem Bożej miłości i Bożej mocy dzięki, któremu Bóg może swobodnie działać i czynić swoje cuda. Charyzmat wiary pozwala podejmować ryzyko dla Boga, będąc pewnym, że Bóg zwycięży. Ten charyzmat nie jest lekkomyślnością czy naiwnością, ani emocjonalnym porywem. Jest pewnością, że Bóg uczyni to co zapowiedział. Czasem mylimy zwykłą wiarę (wiara w to, że coś jest możliwe) – z charyzmatem wiary (czyli mocą, aby to się wydarzyło).
➡ Czym jest i jak objawia się charyzmat wiary?
➡ Jak modlić się z wiara by działy się cuda?
➡ Jak „przenosić góry”, które pojawiają się na naszej drodze?
➡ Jak nie poddawać się duchowi niewiary?
Na te i na wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w trakcie rekolekcji SZKOŁA WIARY CHARYZMATYCZNEJ! Zapraszamy!

Prowadzą:

ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

Karol Sobczyk – założyciel i Prezes Chrześcijańskiej Fundacji Głos na Pustyni, w ramach której podejmuje szereg działań na rzecz jedności, wzrostu i odnowy Kościoła. Dynamiczny mówca, autor książek i publikacji, sekretarz Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej. Od 2018 roku jest członkiem Rady ds. Dialogu Ekumenicznego i Międzyreligijnego Archidiecezji Krakowskiej.  Wraz z żoną prowadzi wspólnotę Głos na Pustyni, której członkowie od kilku lat ewangelizują i posługują modlitwą w całej Polsce. Od 2018 roku jest przedstawicielem Ogólnopolskiego Forum Wspólnot Ewangelizacyjnych przy Zespole ds. Nowej Ewangelizacji Konferencji Episkopatu Polski oraz od 2020 roku jest członkiem zespołu Krajowej Służby Komunii CHARIS w Polsce.

Michał Nikodem – lider wspólnoty CHEFSIBA, mówca konferencyjny i rekolekcyjny, konferansjer, mistrz ceremonii, tłumacz, pasjonat komunikacji interpersonalnej i wystąpień publicznych.

Tymoteusz Filar – student teologii, ewangelizator, lider młodzieżowej wspólnoty HESED. Członek rady młodzieżowej Archidiecezji Gdańskiej. Wykładowca w szkole lidera i animatora młodzieży.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Wydarzenie odbyło się na żywo w terminie: 19-21 listopada 2021
 • Czas trwania: piątek 19.30 – 21.30, sobota 10.00 – ok. 20.30, niedziela 10.00 – ok. 14:00 – z przerwami
 • Ofiara za uczestnictwo: 35 zł
 • Jeżeli aspekty finansowe nie pozwalają na uczestnictwo w rekolekcjach, prosimy o taką wiadomość na biuro@snepallotyni.pl
 • Konferencje będą dostępne do odsłuchania w dowolnym czasie.

   

  WAŻNE UWAGI:

  1. Prosimy o uważne wpisywanie adresu email w poniższym formularzu.
  2. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają automatycznego maila z danymi do przelewu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy, wiadomość trafiła do folderu SPAM  / REKLAMY lub skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji na adres biuro@snepallotyni.pl.
  3. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych adresów mailowych.
  4. Jako biuro PSNE-NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
  5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.

 


 


REJESTRACJA

INFORMACJE O REKOLEKCJACH

Nazwa rekolekcji:

Data rekolekcji:

DANE PERSONALNE

Nazwisko:
Imię:
Wiek (Jestem osobą pełnoletnią):
Miejscowość:
Adres email:
Telefon:
Wspólnota:

FINALIZOWANIE REJESTRACJI

Uwagi:

WARUNKI PRZYJĘCIA NA REKOLEKCJE

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w rekolekcjach organizowanych przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Wyrażając zgodę masz prawo zwrócić się o modyfikacje i usunięcie wszystkich Twoich danych osobowych, które przechowujemy. Podstawa prawna przetwarzania danych art. 6 ust. 1 lit. b RODO
Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną PSNE, umieszczoną na stronie: www.snepallotyni.pl/klauzulainformacyjnapsne/