Charyzmatyczne rekolekcje online SZKOŁA UWIELBIENIA 23-25.04


Zapisy na rekolekcje online SZKOŁA UWIELBIENIA 23-25.04 zostały zakończone!

Można uzyskać dostęp do nagrań z rekolekcji pisząc taką prośbę na adres biuro@snepallotyni.pl

 

Opis: Czym jest uwielbienie? To coś więcej niż styl muzyczny czy słowa wypowiadane na modlitwie. To wywyższenie Boga, oddawanie mu czci, jakiej jest godzien. To stawianie Go na pierwszym miejscu niezależnie od okoliczności. Jeżeli chcesz doświadczyć MOCY UWIELBIENIA, nauczyć się jak uwielbiać Boga i stać się człowiekiem, który całą swoją istotą wielbi w Duchu i prawdzie, to zapraszamy Cię na te rekolekcje! Plan rekolekcji obejmuje konferencje oraz charyzmatyczną modlitwę uwielbienia i modlitwę o uzdrowienie wraz z zespołem „Powołani by wielbić”.

ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator, rekolekcjonista i autor wielu książek. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

Izabela Kostro – żona Bartka, mama Tymoteusza i Weroniki. Z wykształcenia teolog. Prywatnie księgowa. Liderka zespołu „Powołani by wielbić” oraz Wspólnoty „Tron Baranka”. Ewangelizatorka i formatorka uwielbienia.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Treści: konferencje, charyzmatyczna modlitwa uwielbienia, modlitwa o uzdrowienie
 • Termin: 23-25 kwiecień 2021
 • Zapisy: do 23 kwietnia 2021
 • Czas trwania: piątek 20.00 – 21.30, sobota 9.30 – ok. 19.30, niedziela 9:30 – ok. 12:30 – z przerwami
 • Ofiara za uczestnictwo: 25 zł
 • Jeżeli aspekty finansowe nie pozwalają na uczestnictwo w rekolekcjach, prosimy o taką wiadomość na biuro@snepallotyni.pl
 • LINK do transmisji zostanie rozesłany najpóźniej 22.04.2021 do końca dnia. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania.
 • Dla tych którzy się zapiszą a nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne do odsłuchania w późniejszym czasie.

   

  WAŻNE UWAGI:

  1. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają automatycznego maila z danymi do przelewu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy lub skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.
  2. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. 
  3. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić. Jeżeli również tam nie będzie maila-prosimy o kontakt mailowy biuro@snepallotyni.pl.
  4. Jako biuro PSNE-NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
  5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.