Charyzmatyczne rekolekcje online SZKOŁA PRZEBUDZENIA 28-30.05.21


Zapisy na charyzmatyczne rekolekcje online SZKOŁA PRZEBUDZENIA 28-30.05.21 zostały zakończone!

Aby uzyskać dostęp do nagrań z rekolekcji, które się odbyły, prosimy o taką wiadomość na adres biuro@snepallotyni.pl

 

 

Opis: Odkryj przemieniającą obecność Ducha Świętego, który zmienia życie. Odważ się żyć pełnią, by Twoja codzienność nie była stagnacją, uśpieniem i marazmem. Wyjdź ze schematów i zapragnij fascynującego chrześcijaństwa. W czasie tych rekolekcji będziemy poruszać następujące tematy:

 • pięćdziesiątnica – początkiem nowego życia, myślenia i misji;
 • przebudzenia duchowe w historii Kościoła i ich skutki;
 • kim jest przebudzony uczeń Chrystusa;
 • życie przebudzonej wspólnoty;
 • marzenia, czyli Bóg chce nam dać wciąż więcej;

ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

Karol Sobczyk – założyciel i Prezes Chrześcijańskiej Fundacji Głos na Pustyni, w ramach której podejmuje szereg działań na rzecz jedności, wzrostu i odnowy Kościoła. Dynamiczny mówca, autor książek i publikacji, sekretarz Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej. Od 2018 roku jest członkiem Rady ds. Dialogu Ekumenicznego i Międzyreligijnego Archidiecezji Krakowskiej.  Wraz z żoną prowadzi wspólnotę Głos na Pustyni, której członkowie od kilku lat ewangelizują i posługują modlitwą w całej Polsce. Od 2018 roku jest przedstawicielem Ogólnopolskiego Forum Wspólnot Ewangelizacyjnych przy Zespole ds. Nowej Ewangelizacji Konferencji Episkopatu Polski oraz od 2020 roku jest członkiem zespołu Krajowej Służby Komunii CHARIS w Polsce.

Krzysztof Sowiński – Jezusa jako Pana i Zbawiciela poznał i przyjął we wspólnocie uwielbienia Głos Pana w Skierniewicach, której członkiem pozostaje do dzisiaj. W kwietniu 2017 roku podjął decyzję, że chce żyć z głoszenia Słowa Bożego, co też Bóg pobłogosławił i nieustannie realizuje. Wcześniej Krzysztof był także związany z Fundacją 24/7 Dom Modlitwy w Warszawie. Obecnie posługuje w kraju warsztatami charyzmatycznymi, modlitwą o uzdrowienie, prowadzeniem wieczorów chwały oraz indywidualnym towarzyszeniem duchowym uczniom. Jego szczególnym posłannictwem i pasją jest przyprowadzanie do Jezusa młodych ludzi, jak również budzenie w Polsce Bożych, silnych mężczyzn, świadomych swojego powołania i autorytetu w Jezusie. Jest wokalistą chrześcijańskiego zespołu muzyki rockowej i alternatywnej, autorem tekstów i piosenek, a także artykułów do prasy chrześcijańskiej. Prywatnie mąż Mai, tata Róży oraz Jazona.

Izabela Kostro –  lider uwielbienia, ewangelizatorka i teolog. Liderka zespołu „Powołani by wielbić” oraz Wspólnoty „Tron Baranka”. Od lat zaangażowana w posługę ewangelizacyjną oraz formację odpowiedzialnych za posługę muzyczną i uwielbienie. Prywatnie żona Bartka, mama Tymoteusza i Weroniki.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Termin: 28-30 maj 2021
 • Zapisy: przedłużone do 28 maj 2021
 • Czas trwania: piątek 19.30 – 21.30, sobota 10.00 – ok. 20.30, niedziela 10.00 – ok. 12:30 – z przerwami
 • Ofiara za uczestnictwo: 30 zł
 • Jeżeli aspekty finansowe nie pozwalają na uczestnictwo w rekolekcjach, prosimy o taką wiadomość na biuro@snepallotyni.pl
 • LINK do transmisji zostanie rozesłany najpóźniej 27.05.2021 do końca dnia. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania.
 • Dla tych którzy się zapiszą a nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne do odsłuchania w późniejszym czasie.

   

  WAŻNE UWAGI:

  1. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają automatycznego maila z danymi do przelewu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy lub skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.
  2. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. 
  3. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić. Jeżeli również tam nie będzie maila-prosimy o kontakt mailowy biuro@snepallotyni.pl lub telefoniczny 502 533 765.
  4. Jako biuro PSNE-NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
  5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.