Rekolekcje online SZKOŁA PEŁNIENIA WOLI BOŻEJ 5-6.03.2021


Zapisy na rekolekcje SZKOŁA PEŁNIENIA WOLI BOŻEJ ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE!

Zapraszamy na inne kursy i rekolekcje organizowane przez PSNE.

 

Opis: 

Czym jest wola Boża w życiu chrześcijanina, jak ją rozeznawać oraz co jest istotą pełnienia woli Bożej w życiu codziennym? – na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź podczas rekolekcji „SZKOŁA PEŁNIENIA WOLI BOŻEJ”. Te rekolekcje ukazują istotę życia zgodnego z Bożą wolą na drodze swojego powołania życiowego, a także w czym należy poddawać się woli Bożej oraz czy jej pełnienie musi oznaczać coś trudnego…

Prowadzi:

ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator, rekolekcjonista i autor wielu książek. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Termin: 5-6 marzec 2021
 • Zapisy: do 3 marca 2021
 • Czas trwania: piątek 19.00 – 21.30, sobota 9.30 – ok. 16.00 – z przerwami
 • Ofiara za uczestnictwo: 25 zł
 • LINK do transmisji zostanie rozesłany najpóźniej 4.03.2021 do końca dnia. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania, link będzie od razu aktywny.
 • Dla tych którzy się zapiszą a nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne do odsłuchania w późniejszym czasie.

   

  WAŻNE UWAGI:

  1. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają automatycznego maila z danymi do przelewu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy lub skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.
  2. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. 
  3. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić. Jeżeli również tam nie będzie maila-prosimy o kontakt mailowy biuro@snepallotyni.pl lub telefoniczny 502 533 765 .
  4. Jako biuro PSNE-NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
  5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.