Rekolekcje online MAŁŻEŃSTWO W MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO 21-23.01.22


Zapraszamy na re-transmisję rekolekcji online MAŁŻEŃSTWO W MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO 21-23.01.22!

 

Opis: 

Odkryjcie przemieniającą obecność Ducha Świętego, który ma moc nieustannie odnawiać, ożywiać i prowadzić Wasze małżeństwo. Odważcie się żyć pełnią, by Wasza małżeńska codzienność nie była stagnacją, uśpieniem i marazmem. Wyjdźcie ze schematów i zapragnijcie fascynującego małżeństwa poddanego Jezusowi. Czas rekolekcji będzie przepełniony głoszeniem Słowa Bożego, świadectwami małżeństw i charyzmatyczną modlitwą uwielbienia i uzdrowienia.

W czasie tych rekolekcji będziemy poruszać następujące tematy:

 • Moc sakramentu małżeństwa
 • Jedność małżeństwa
 • Misja ewangelizacyjna małżeństw
 • Małżeństwo prowadzone przez Ducha Świętego
 • Święta małżeńska codzienność

Prowadzą:

Monika i Marcin Gomułkowie – są małżeństwem z 6 letnim stażem. Rodzice Adasia, Zuzi i Alicji. Są rodziną ewangelizującą. Prowadzą kanał na YouTube oraz profil na Facebook-u i Instagramie pod nazwą „Początek Wieczności”. Poruszają tam tematy budowania relacji, małżeństwa,  rodziny i wychowania dzieci razem z Bogiem. Konsultorzy Komisji Duszpasterstwa Konferencji Episkopatu Polski. Świadectwem i słowem głoszą, że „małżeństwo jest BOSKIE”.

Izabela i Bartek Kostro  – są małżeństwem od 20 lat. Rodzice Tymoteusza i Weroniki. Iza jest teologiem, liderką uwielbienia, organizatorką wielu wydarzeń i kursów. Wraz z mężem prowadzą zespół „Powołani by wielbić” oraz pełnią funkcję liderów we Wspólnocie Uwielbienia „Tron Baranka”. Od lat zaangażowani w posługę ewangelizacyjną oraz formację odpowiedzialnych za zespoły i diakonie uwielbienia.

Ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Posługuje w wielu miejscach w Polsce i zagranicą. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

 

 • Uczestnictwo: indywidualne lub razem ze współmałżonkiem
 • Rekolekcje odbyły się online na zywo w terminie: 21-23 stycznia 2022
 • Czas trwania: piątek 19.30 – 21.30, sobota 10.00 – ok. 20.30, niedziela 10.00 – ok. 12:30 – z przerwami
 • Ofiara za uczestnictwo: 40 zł
 • Dla tych którzy się zapiszą a nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne do odsłuchania w późniejszym czasie.

   

  WAŻNE UWAGI:

  1. Prosimy o uważne wpisywanie adresu email w poniższym formularzu.
  2. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają automatycznego maila z danymi do przelewu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy, wiadomość trafiła do folderu SPAM  / REKLAMY lub skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji na adres biuro@snepallotyni.pl.
  3. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych adresów mailowych.
  4. Jako biuro PSNE-NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
  5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.

 


 


REJESTRACJA

INFORMACJE O REKOLEKCJACH

Nazwa rekolekcji:

Data rekolekcji:

DANE PERSONALNE

Nazwisko:
Imię:
Wiek (Jestem osobą pełnoletnią):
Miejscowość:
Adres email:
Telefon:
Wspólnota:

FINALIZOWANIE REJESTRACJI

Uwagi:

WARUNKI PRZYJĘCIA NA REKOLEKCJE

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w rekolekcjach organizowanych przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Wyrażając zgodę masz prawo zwrócić się o modyfikacje i usunięcie wszystkich Twoich danych osobowych, które przechowujemy. Podstawa prawna przetwarzania danych art. 6 ust. 1 lit. b RODO
Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną PSNE, umieszczoną na stronie: www.snepallotyni.pl/klauzulainformacyjnapsne/