Rekolekcje online PROWADZENIE WSPÓLNOTY W WIZJI BOŻEJ 16-18.04.21


Zapisy na rekolekcje online PROWADZENIE WSPÓLNOTY W WIZJI BOŻEJ zostały zakończone!

Można uzyskać dostęp do nagrań z rekolekcji pisząc taką prośbę na adres biuro@snepallotyni.pl

 

 

Opis:

Życie według wizji Bożej to podstawowe zadanie każdej wspólnoty chrześcijańskiej. W czasie tych rekolekcji poznasz fundamenty życia wspólnotowego pozwalające członkom grup modlitewnych, wspólnot formacyjnych, szkół ewangelizacji wzrastać w prawdziwym życiu Bożym. Jeżeli doświadczacie stagnacji, wypalenia, trudu w modlitwie wspólnotowej i ludzkich konfliktów, to ten czas da Wam konkretne wskazówki jak przeżyć duchową reformę wspólnoty i wrócić do gorliwości i chrześcijańskiej radości.

Co zrobić, by nie zatracić świeżości wiary i zapału, który będzie pociągającym świadectwem dla innych? Jak być wspólnotą rozpalającą wiarę? Na co kłaść akcenty w formacji? Jakich błędów unikać? Jak modlić się wspólnotowo, by ze spotkania wychodzić zbudowanym? Co jest fundamentem żywej i ewangelizującej wspólnoty? Przed czym bronić wspólnoty? Co robić, by ludzie nie odchodzili ze wspólnot? Na te i inne pytania otrzymasz odpowiedź na naszych rekolekcjach. Ponadto, będzie to czas uwielbienia i modlitwy o nowe przebudzenie wiary.

Rekolekcje poprowadzi: ks. Krzysztof Kralka SAC

ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator, rekolekcjonista i autor wielu książek. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla członków różnych wspólnot
 • Termin: 16-18 kwiecień 2021
 • Zapisy do: 15 kwiecień 2021
 • Czas trwania: piątek 20.00 – 21.30, sobota 9.30 – ok.20.00, niedziela 9:30 – ok. 12:30 – z przerwami
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 25 zł
 • LINK do transmisji zostanie rozesłany najpóźniej do 15.04.2021 do końca dnia. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania, link będzie od razu aktywny.
 • Dla tych którzy nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne do odsłuchania w późniejszym czasie.

 


 

 • WAŻNE UWAGI:
  1. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają automatycznego maila z danymi do przelewu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy lub skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.
  2. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. 
  3. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić. Jeżeli również tam nie będzie maila – prosimy o kontakt mailowy biuro@snepallotyni.pl lub telefoniczny pod numerem 502 533 765
  4. Jako biuro PSNE, NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
  5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.