kurs PAWEŁ 16-26 lipca 2021 w Łomży


Zapisy na kurs PAWEŁ 16-26.07.21 w ŁOMŻY zostały zakończone! 

Zapraszamy na inne kursy stacjonarne organizowane przez PSNE!

Opis: To najważniejszy kurs w Szkole Nowej Ewangelizacji, który nazywany jest „kręgosłupem” ewangelizatora, ponieważ uczy skutecznej ewangelizacji. Po czasie wielu twórczych prac i działań, będziesz potrafił zanieść każdemu Dobrą Nowinę o Jezusie. Kurs ten jest wyjątkowym czasem, podczas którego zmienia się nasza mentalność patrzenia na problemy, zyskujemy mentalność ewangelizatora, który odpowiada śmiało na wszystkie trudne sprawy. Chcesz skutecznie głosić Jezusa? Przyjedź koniecznie!

 

Warunki uczestnictwa:

– kurs przeznaczony dla osób pełnoletnich,
– uczestnictwo w kursie FILIP / NOWE ŻYCIE, EMAUS i  JAN
– zgoda odpowiedzialnych za wspólnotę
– stała formacja we wspólnocie katolickiej

W przypadku chęci uczestnictwa w kursie, ale nie spełnianiu powyższych warunków, prosimy o kontakt z biurem PSNE drogą mailową biuro@snepallotyni.pl lub telefoniczną 511 090 717 (wtorek – piątek: 09:30 – 16:00). Zgłoszenie zostanie wówczas rozpatrzone indywidualnie.

 

  • Termin: 16-26 lipca 2021
  • Zapisy: do wyczerpania miejsc
  • Początek: w piątek kolacja o godz. 18  (recepcja od godz. godz. 17)
  • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 790 PLN (cena z noclegiem i pełnym wyżywieniem)
  • Zaliczka: 100 PLN przy zapisie (w przypadku rezygnacji uczestnika z kursu zaliczka nie jest zwracana), pozostałą kwotę (690 zł) należy uiścić w dniu rozpoczęcia kursu w recepcji. UWAGA: Dane do przelewu zostaną przesłane w wiadomości zwrotnej po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Prosimy o uważne wpisywanie adresu mailowego oraz sprawdzenie folderu SPAM w przypadku braku wiadomości.
  • Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik, obuwie zamienne
  • Miejsce: Łomża, Wyższe Seminarium Duchowne (Plac Papieża Jana Pawła II Nr 1; brama wjazdowa od ul. Polowej)

brama wjazdowa od ul. Polowej

 


UWAGA:

  • Uczestnik zobowiązany jest do poinformowania PSNE, jeśli na 14 dni przed rozpoczęciem kursu będzie miał pozytywny wynik na COVID-19 lub kontakt z osobą zarażoną koronawirusem.