kurs „MAŁŻEŃSTWO – OGRÓD PANA” 29-31 maja 2020 w Lublinie


W związku z rozporządzeniami władz państwowych oraz inspektorów sanitarnych

w celu powstrzymania epidemii i ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa,

a także w trosce o bezpieczeństwo uczestników rekolekcji

– podjęliśmy decyzję o odwołaniu kursu MAŁŻEŃSTWO-OGRÓD PANA 29-31 maja 2020 w Lublinie.

 

 • Opis: Kurs „Małżeństwo – Ogród Pana” to wyjątkowy kurs, skierowany do małżeństw sakramentalnych. W czasie tej podróży po Ogrodzie Pana będziecie odkrywać prawdę o sobie, dzięki której jeszcze mocniej pokochacie swojego współmałżonka. Podczas tych rekolekcji, Bóg będzie chciał objawić Wam – jako małżeństwu Swój plan, będzie chciał podzielić się z Wami najpiękniejszym projektem ogrodu, jaki stworzył. Bóg pokaże również, jak ten ogród pielęgnować, nawadniać, ożywiać i jak pozbywać się chwastów, żeby mógł pięknie zakwitnąć.

 • Otrzymacie konkretne narzędzia do tego, jak dbać o ogród jakim jest Wasze małżeństwo. Będzie to czas, w którym odbudujecie i pogłębicie miłość małżeńską. Może właśnie dziś potrzeba tego Twojemu małżeństwu? Może widzisz jak Twoje małżeństwo usycha. Nie czekaj aż przyjdzie śmierć, ale już dziś daj szansę swojemu małżeństwu!
 • Rekolekcje prowadzone są przez małżeństwa (przy wsparciu kapłana), które na co dzień formują się w katolickiej wspólnocie formacyjno-ewangelizacyjnej „Przyjaciele Oblubieńca” (www.przyjacieleoblubienca.pl).
 • Miejsce: Lublin-Dąbrowica, Dom Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi (ul. Nałęczowska 241)

 • Termin: 29-31 maja 2020
 • Początek: w piątek o godz. 18.00 (recepcja czynna od 17.00)
 • Zakończenie: w niedzielę ok godz. 16.00
 • Koszt: 350 PLN/para (cena z noclegiem i wyżywieniem)
 • Dojazd: autobus miejski linii nr 3
 • Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik, obuwie zamienne
 • Zapewniona opieka nad dziećmi (prosimy o wpisanie ilości i wieku dzieci w polu „uwagi”).

 

Poniżej kilka świadectw uczestników poprzednich edycji:

🌻 Dialogi były trudne a to znaczy, że treści były mocne. Tematy niby nam bliskie, ale jakie dalekie w codziennym życiu. Chwała za to co robicie! Treści, forma, ludzie…Warto robić to dalej, bo otwieracie oczy na ważne kwestie. Sądzę, że będziemy przyjaciółmi „Przyjaciół” na długo. Droga Krzyżowa…łzy leciały przy każdej stacji. Jak to jest, że w kościele Drogi Krzyżowej Jezusa nie przeżywam tak mocno jak wczoraj swojej małżeńskiej…Są zranienia, chwasty, osty, ale wiem, że Bóg-Ogrodnik kocha mnie i pomoże w wiosennych porządkach, aby były z tego piękne kwiaty i owoce. Skoro Bóg nas tu zaprowadził, to musimy zrobić teraz krok i zrobić porządki już dziś. Nie jutro czy pojutrze, bo potem nie będzie się chciało.

🌻 Anna (30 lat)
Pan Bóg na kursie Małżeństwo – Ogród Pana namacalnie wkroczył do naszego małżeństwa. Dał mi odczuć, że jeżeli będziemy się troszczyć o relację z Nim, jeżeli On będzie na pierwszym miejscu, to i nasze małżeństwo będzie szczęśliwe. Dziękuję Mu za ten czas. Za to, że mogłam jeszcze bardziej docenić mojego małżonka. Pan Bóg uzmysłowił mi, że mamy być wzajemnie darem dla siebie. Dziękuję Mu także za lekcje o sferze seksualnej oraz o posiadaniu potomstwa. To był wspaniały i wartościowy czas.

🌻 Małgorzata (48 lat)
Cieszę się bardzo, że dane nam było uczestniczyć w kursie. Ten czas spędziliśmy z mężem razem. Kurs uświadomił mi, że jakiś czas wstecz obraliśmy z mężem właściwą drogę oraz co jeszcze możemy zmienić, nad czym popracować, aby nasze małżeństwo jeszcze bardziej rozkwitło, aby nasze dzieci patrząc na naszą miłość, miały dobre wzorce. Głęboko wierzę, że nie bez powodu tutaj się znaleźliśmy. Bóg chciał, abyśmy tu przyjechali.

🌻 Wiola (38 lat)
Kurs „Ogród Pana” skierowany do małżeństw był dla mnie czasem zadumy nad problemami, wadami, błędami naszego małżeństwa. Pozostawił w nas drogowskazy i nadzieję. Postanowienie wdrożenia naszej wiedzy do codziennego życia w związku. Wyjeżdżamy z nasionkiem, które pragniemy pielęgnować, aby zakwitło. Niech Bóg będzie z Nami!

Więcej świadectw znajduje się na stronie (kliknij tutaj).


 

Zaliczkę w wysokości 100 PLN należy wpłacić dopiero po otrzymaniu od nas wiadomości o przyjęciu na Kurs:

na konto bankowe:
Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji
Al. Warszawska 31
20-803 Lublin
nr konta: 59 1020 3147 0000 8002 0107 0259
(w tytule przelewu proszę napisać: Imię i Nazwisko, data i nazwa Kursu)


 

UWAGA:

w przypadku rezygnacji z Kursu wpłacona zaliczka nie jest zwracana
pozostałą kwotę (250 zł) należy uiścić w dniu rozpoczęcia Kursu w Recepcji

 

KONTAKT z biurem Pallotyńskiej SNE:

od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji
Al. Warszawska 31
20-803 Lublin

e-mail: biuro@snepallotyni.pl
tel: 515 485 259