Świadectwa z kursu Nowe Życie


 • Moim świadectwem jest to kim się stałem – DZISIAJ! Do wczoraj moje życie wyglądało jak druga strona białej kartki-było puste i pełne smutku, rozgoryczenia, gniewu. Pragnąłem schować się, gdzieś gdzie nikt mnie nie znajdzie i rozwiążą się moje problemy. Ale Jezus do mnie przyszedł, gdy zapłakałem o pomoc i od dziś piszę razem z Nim historię, nową historię mojego życia.

Bartosz


 • Podczas tego kursu doświadczyłam obecności z Jezusem, Bogiem Ojcem i Duchem Świętym. Umocniło mnie to i pokazało, że to jest moja szansa na życie w Chrystusie, życie w pełni, w obfitości Bożej Miłości. Odkryłam, że jestem Jego ukochanym, upragnionym i wyczekanym dzieckiem. Bardzo długo mnie szukał, a ja w końcu, w pełni odważyłam się otworzyć Mu drzwi do swojego serca. On jest moim Panem i Zbawicielem ma dla mnie najlepszy plan i mnie przez życie przeprowadzi, jeśli będę żyła w Nim i w Jego miłości. Chwała Panu!

Renata, 25 l.


 • Na rekolekcje jechałam mając jakieś ogromne opory, nawet się zbytnio nie przygotowałam. Gnębiło mnie jak ja to wszystko przejdę, moje obowiązki, rodzina została to było dla mnie najważniejsze. Wyjeżdżając z rekolekcji radosna, szczęśliwa. Przyjęłam Bożą Miłość, ona jest we mnie. Nic mnie w tej chwili nie rozprasza, o niczym nie myślę. Żyję Jezusem, moje serce jest radosne, ja jestem radosna i bardzo szczęśliwa. Chcę się tym dzielić z innymi, z moją rodziną, z sąsiadami i innymi ludźmi. Chwała Panu!

Jadwiga, 55 l.


 • Otrzymałam od Pana nowe życie. Obdarował mnie nowym sercem i pozwolił przeżyć pierwszy etap uzdrowienia. Pierwszy, bo pokazał, że to dopiero początek, że uzdrowienie oczu i uszu, a przede wszystkim serca, to dopiero początek nowej drogi. Zabrał lęk, zabrał strach. Pozwolił mi znów poczuć radość i dał mi wielkie pragnienie wspólnoty. Jasne, że boję się czy wytrwam, ale teraz wiem, że z Nim wszystko jest możliwe i że On mnie nie zawiedzie.

Joanna, 25 l.


 • Kurs „Nowe życie” uświadomił mnie i utwierdził w tym gdzie jest moje miejsce w życiu. Moje życie jest pasmem wyborów, a dobrze mogę wybrać tylko kiedy mam oczy i serce nowo dane mi od Boga Ojca. Decydując sama o swoim życiu doprowadzę je do ruiny, tylko żyjąc według woli Bożej mogę być w pełni szczęśliwa. Choć miałam wiele trudności żeby być na tym kursie, nie żałuję, że tu jestem i dziękuję Bogu za to.

Gosia, 27 l.


 • Przeżywanie tego kursu uświadomiło mi, jak daleko pozostawałem od Boga i jak niewiele Go znałem, mimo że uznawałem się za gorliwego katolika. Dziś wiem, że wszystkie moje lęki, niepowodzenia, frustracje miały źródło w tym, że zaplanowałem swoje życie po swojemu. Dzisiaj wyznaję, że Jezus jest moim Panem i przyjmę wszystko, czym mnie obdarzy. Tobie Panie oddaję swoje życie.

Daniel, 22 l.


 • Pan Bóg miał dla mnie swój plan, zaprosił mnie na kurs „Nowe życie” dziękuję za to. Otrzymałam nowe serce, mogę rozpocząć nowy rozdział mojego życia, życia w prawdzie.

Jolanta, 52 l.


 • Mam 43 lata, na wszystko patrzyłem z wielkim dystansem. Tak samo było z tym kursem. Takiej miłości jaką dostałem od Boga podczas tego spotkania nigdy nie mogłem nawet wyśnić w snach. Boże zrobię wszystko dla Ciebie, nie zmarnuję swojego nowego życia.

Marek, 43 l.

 • Na kursie Nowe Życie Bóg sprawił, że ponownie żyję, oddycham spokojnie i czuję bicie serca. Pan pokazał mi, że nie jestem samotna w grzechach, że moje winy zostały odkupione przez mojego Zbawiciela. Moje uczucie wstydu, lęku i samotność odeszły ode mnie. Pożegnałam się z przeszłością i wybaczyłam sobie. Chwała Panu!

Marta


 • Panie Jezu, dziękuję Ci za uczestnictwo w kursie Nowe Życie, na którym określiłeś mnie i dałeś na nowo odkryć moje życie. Twoja miłość dotykająca mnie, od kiedy wsiadłem do samochodu, by tu przyjechać, wzrastała z każdą godziną. Rodzina Dzieci Bożych, którą tu zastałem, okazała się wyjątkowa. Kocham Cię Mój Panie i błogosławię za łaskę, którą we mnie wlałeś!

Krzysztof, 43l.


 • Kurs Nowe Życie dał mi możliwość przebaczenia ważnym dla mnie osobom. Umocnił mnie w wierze i w tym, że Bóg ma dla mnie wspaniały plan. Będę trwała w Panu. Chwała Panu!

Ewelina, 23l.


 • Przyjechałem, walczyłem, a Pan Bóg zwyciężył! Na kursie Nowe Życie Bóg pokazał mi, że jest Bogiem wiernym i kocha mnie od początku. Tutaj dotarło do mojego serca, że Jego miłość jest bezwarunkowa. Chwała Panu!

Robert


 • Jezus pokazał mi co złe, co muszę zmienić w swoim życiu. Bardzo dziękuję Mu, że mnie tu sprowadził. Te dwa dni uświadomiły mi w jakim grzechu żyłam. To doznanie prawdziwego, żywego Jezusa sprawia, że się uśmiecham nawet, gdy jestem gdzieś sama, gdy zasypiam. To jest cudowne – Bóg posyłając mnie na te rekolekcje miał w tym cudowny plan. Sprawił, że inaczej dostrzegam swoją wiarę. Mam w sobie pewność, że Bóg mnie kocha i dostałam od Niego Nowe Życie! Chwała Panu!

Ania, 20l.


 • Na kursie Nowe Życie Jezus dotknął mnie i pokochałem Go. Wspólnota z innymi ludźmi, którzy wyznali Jezusa jako jedynego Pana i Zbawiciela, to jedyna droga do zbawienia. Kocham Jezusa, ufam Mu i chcę za Nim podążać, iść z Nim pod rękę. Wyrzekam się swojego życia. Chcę żyć tylko z Jezusem!

Rafał, 42l.


 • Mój przyjazd na kurs Nowe Życie to była spontaniczna decyzja. Powiedziałam sobie w myśli, że jak nie teraz Panie Boże, to potem będzie już za późno. Dziękuję tym wszystkim, którzy mnie namówili na ten kurs. W moim życiu wiele rzeczy mnie blokowało, wszystkiego się bałam, ale to właśnie podczas tego kursu mogłam doświadczyć namacalnie Boga. Zawsze bolało mnie to, że ludzie mnie ranią i odchodzą. Brakowało mi miłości. Teraz wiem, że otrzymałam Bożą Miłość od Boga i ona jest najpiękniejsza, ale nie mogę jej zatrzymać. To właśnie ja powinnam ją ofiarować każdemu, kogo napotkam, aby wierzył, że to Jezus go kocha. Chwała Panu!

Marta, 19l.


 • Podczas kursu Jezus przyszedł do mnie z darem przebaczenia moim rodzicom. Byłam pewna, że mam to za sobą, a jednak nie. Pan rozbijał moje serce z niewiary i szptał, jak bardzo mnie kocha. Pokazał mi podstęp szatana i jego wmawianie, że nie jestem godna miłości i zbawienia. Jestem godna! Bo jestem księżniczką. Mam w sercu spokój i radość. Jezus jest moim Panem, chcę dzielić się z innymi, jak Pan wiele zmieniał w moim sercu. Chwała Panu!

Gosia, 36l.