Kurs SZYMON PIOTR 05-09.01.22 w Dąbrowicy k. Lublina


Zapisy na kurs SZYMON PIOTR. FORMACJA SKAŁY 05-09.01.22 w Dąbrowicy k. Lublina zostały zakończone!

 

 

Opis: Kurs ukazuje drogę formacji, jaką Jezus prowadzi tego, kto ma stać się w Kościele formatorem oraz Jego zachwycające metody formacyjne. Jeżeli chcesz odnowić swoje powołanie do misji w Kościele oraz nauczyć się jak przekuć swoje porażki w zwycięstwa formacyjne, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Kurs „Szymon-Piotr. Formacja Skały” jest autorskim kursem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, stworzonym przez księdza Krzysztofa Kralkę SAC. Jest to kurs duchowości w ramach formacji formatorów.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób odpowiedzialnych we wspólnotach, lub chcących się formować na odpowiedzialnych.

Ks. Krzysztof Kralka SAC: pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

Warunki uczestnictwa:
– ok. 3 lata formacji we wspólnocie katolickiej

  • Termin: 5 – 9 stycznia 2022
  • Zapisy: do wyczerpania miejsc
  • Początek: w środę 05.01  (godz. 17:00 rejestracja uczestników, 18.00 kolacja, 19.00 Msza Święta, ok. 20.00 wprowadzenie do kursu)
  • Zakończenie: w niedzielę 09.01 zakończenie obiadem ok. 13:30
  • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 430 PLN (cena z noclegiem i wyżywieniem)
  • Zaliczka: 100 PLN przy zapisie (w przypadku rezygnacji uczestnika z kursu zaliczka nie jest zwracana), pozostałą kwotę (330 zł) należy uiścić w dniu rozpoczęcia kursu w recepcji. UWAGA: Dane do przelewu zostaną przesłane w wiadomości zwrotnej po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Prosimy o uważne wpisywanie adresu mailowego oraz sprawdzenie folderu SPAM w przypadku braku wiadomości.
  • Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik, obuwie zamienne
  • Miejsce: Dom Spotkania Caritas Archidiecezji Lubelskiej, Dąbrowica 130A, 21-008 Tomaszowice

 


Świadectwo z poprzedniej edycji:

ks. Mateusz: Wiem, że kurs stanie się dla mnie przełomem. Przeżyłem na nim oczyszczenie. I którego bardzo potrzebowałem – umocnienie, które na nowej drodze tez jest mi potrzebne. Uświadomiłem sobie, że Bóg chce wszystko wykorzystać w mojej formacji, jeśli tylko się Mu poddam. On mnie ukształtuje i wykorzysta w budowie Kościoła (czego pragnę), wykorzysta mnie słabego. Zauważyłam też, że Jezus wiele rzeczy i doświadczeń wykorzystał, żeby poskromić moją pychę i zarozumiałość.

WIĘCEJ ŚWIADECTW znajduje się na stronie –> kliknij tutaj


UWAGA:

  • Uczestnik zobowiązany jest do poinformowania PSNE, jeśli na 14 dni przed rozpoczęciem kursu będzie miał pozytywny wynik na COVID-19 lub kontakt z osobą zarażoną koronawirusem.