Kurs online DRABINA GWIDONA 19-21.03.2021


Zapisy na kurs DRABINA GWIDONA online zostały zakończone!

Zapraszamy na inne kursy i rekolekcje online.

 

Opis: Lectio Divina – duchowa lektura Pisma Świętego – była od początku jedną z podstawowych praktyk duchowych życia chrześcijańskiego… Na kursie „Drabina Gwidona” dowiesz się jak wygląda medytacja Pisma świętego oraz będziesz miał możliwość wyjścia na pustynię serca, by słuchać Słowa i jeszcze mocniej zanurzyć się w Nim. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, których serce zostało rozpalone miłością do Słowa Bożego, postawili pierwsze kroki w rozmyślaniu nad tekstami Pisma Świętego i pragną zanurzyć się w nich znacznie głębiej.

Kurs poprowadzi: ks. Krzysztof Kralka SAC wraz z ekipą PSNE.

ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator, rekolekcjonista i autor wielu książek. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 

 • Warunki uczestnictwa: doświadczenie modlitwy Słowem Bożym
 • Treści: na tym kursie poznasz różne sposoby modlitewnego czytania Pisma Świętego oraz metodę, która pozwala najgłębiej działać Słowu Bożemu w nas. Przyjrzymy się jej wszystkim etapom i zobaczymy dlaczego jest nie tylko sposobem modlitwy, ale stylem życia możliwym dla każdego. To wszystko co będziemy odkrywać wprowadzimy w czyn za pomocą praktyki modlitwy.
 • Termin: 19-21 marzec 2021
 • Zapisy do: 19 marzec 2021
 • Czas trwania: piątek 20.00 – 21.30, sobota 9.30 – ok.20.00, niedziela 9:30 – 12:00 – z przerwami
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 25 zł
 • Jeżeli aspekty finansowe nie pozwalają na uczestnictwo w rekolekcjach, prosimy o taką wiadomość na biuro@snepallotyni.pl
 • Prosimy przygotować: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik oraz zarezerwować czas nie tylko na wysłuchanie nauczań ale również na modlitwę Słowem Bożym.
 • LINK do transmisji zostanie rozesłany najpóźniej do 18.03.2021 do końca dnia. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania, link będzie od razu aktywny.
 • Dla tych którzy nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne do odsłuchania w późniejszym czasie.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

ŚWIADECTWA UCZESTNIKÓW:

 • Ola, 23 lata: Pan Bóg znowu pokazał mi, że nie jest obojętny na to, co przeżywam. Ten kurs był Jego odpowiedzią na trudny czas jaki ostatnio miałam. Doświadczyłam konkretnego upomnienia i zaproszenia do zmiany swojego stylu życia, by być bliżej Jego Słowa. Pan rozpalił moje serce do głębszego wchodzenia w relację ze Słowem. Niech Bóg będzie uwielbiony w swojej Dobroci i Miłości.
 • Marta, 46 lat: Ten kurs był Bożą odpowiedzią na moje rozterki i pragnienia związane z pogłębieniem modlitwy Słowem. Czytałam i czytam Je codziennie, ale miałam takie doświadczenie zawieszenia, jakiejś „martwoty” w rozważaniu Słowa. Dostałam tu bardzo konkretne wskazówki i czas modlitwy w praktyce, aby podążać  w głąb spotkaniem ze Słowem. To doświadczenie dotykania Słowa na głębinach serca, otwarcia go tak bardzo konkretnie w mojej codzienności i pragnieniach.
 • Bardzo dobry czas, aktualny, dotykający serce. Przyszłam na kurs z poczuciem oschłości i pustki, natomiast teraz wiem, z czego to wynika. Pragnę spotykać się z Bogiem w namiocie i rozmawiać z Nim twarzą w twarz, jak z przyjacielem. Wierzę, że w końcu moje serce uwolni się z kamiennej skorupy. Wierzę, że „minął czas spiekoty”.

Więcej świadectw znajduje się na stronie –> kliknij tutaj

 


 

 • WAŻNE UWAGI:
  1. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają automatycznego maila z danymi do przelewu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy lub skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.
  2. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. 
  3. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić. Jeżeli również tam nie będzie maila – prosimy o kontakt mailowy biuro@snepallotyni.pl lub telefoniczny pod numerem 511 090 717.
  4. Jako biuro PSNE-NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
  5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.