kurs DRABINA GWIDONA (Lectio Divina) 11-13 grudnia w Lublinie


 

Opis: Lectio Divina – duchowa lektura Pisma Świętego – była od początku jedną z podstawowych praktyk duchowych życia chrześcijańskiego… Na kursie „Drabina Gwidona” dowiesz się jak wygląda medytacja Pisma świętego oraz będziesz miał możliwość wyjścia na pustynię serca, by słuchać Słowa i jeszcze mocniej zanurzyć się w Nim. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy już zachwycili się Słowem Bożym podczas kursu Emaus i pragną odnowić doświadczenie wiary oraz głębi życia Słowem Bożym na co dzień.

Warunki uczestnictwa:

– kurs przeznaczony dla osób pełnoletnich
– uczestnictwo w kursie Filip/Nowe Życie i Emaus

 • Termin: 11-13 grudnia 2020
 • Początek: godz. 18.00 Msza Święta w par. Wieczerzy Pańskiej (al. Warszawska 31, Lublin), rejestracja uczestników rozpoczyna się bezpośrednio po Mszy Świętej
 • Zakończenie: w niedzielę po godz. 13
 • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 80 PLN (cena z wyżywieniem: obiad i kolacja w sobotę, obiad w niedzielę, przerwy kawowe)
 • Rekolekcje tzw. dochodzone (bez noclegów). Dysponujemy miejscami noclegowymi. Koszt noclegu za cały weekend – 100 zł ze śniadaniami/80 zł bez śniadań. Prosimy o wpisanie zapotrzebowania w polu „uwagi”.
 • Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik
 • Miejsce: Lublin, al. Warszawska 31, Centrum Formacji PSNE przy par. Wieczerzy Pańskiej (wejście od tyłu kościoła, schodami na samą górę)
 • Dojazd: autobus miejski linii nr 18, 20, 30 (przystanek Rondo Krwiodawców; obok kościoła)

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

ŚWIADECTWA UCZESTNIKÓW:

 • Ola, 23 lata: Pan Bóg znowu pokazał mi, że nie jest obojętny na to, co przeżywam. Ten kurs był Jego odpowiedzią na trudny czas jaki ostatnio miałam. Doświadczyłam konkretnego upomnienia i zaproszenia do zmiany swojego stylu życia, by być bliżej Jego Słowa. Pan rozpalił moje serce do głębszego wchodzenia w relację ze Słowem. Niech Bóg będzie uwielbiony w swojej Dobroci i Miłości.
 • Marta, 46 lat: Ten kurs był Bożą odpowiedzią na moje rozterki i pragnienia związane z pogłębieniem modlitwy Słowem. Czytałam i czytam Je codziennie, ale miałam takie doświadczenie zawieszenia, jakiejś „martwoty” w rozważaniu Słowa. Dostałam tu bardzo konkretne wskazówki i czas modlitwy w praktyce, aby podążać  w głąb spotkaniem ze Słowem. To doświadczenie dotykania Słowa na głębinach serca, otwarcia go tak bardzo konkretnie w mojej codzienności i pragnieniach.
 • Bardzo dobry czas, aktualny, dotykający serce. Przyszłam na kurs z poczuciem oschłości i pustki, natomiast teraz wiem, z czego to wynika. Pragnę spotykać się z Bogiem w namiocie i rozmawiać z Nim twarzą w twarz, jak z przyjacielem. Wierzę, że w końcu moje serce uwolni się z kamiennej skorupy. Wierzę, że „minął czas spiekoty”.

Więcej świadectw znajduje się na stronie –> kliknij tutaj

 


 

Zaliczkę w wysokości 30 PLN należy wpłacić dopiero po otrzymaniu od nas wiadomości o przyjęciu na Kurs:

na konto bankowe:
Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji
Al. Warszawska 31
20-803 Lublin
nr konta: 59 1020 3147 0000 8002 0107 0259
(w tytule przelewu proszę napisać: Imię i Nazwisko, data i nazwa Kursu)


 

UWAGA:

w przypadku rezygnacji z Kursu wpłacona zaliczka nie jest zwracana
pozostałą kwotę (50 zł) należy uiścić w dniu rozpoczęcia Kursu w Recepcji

 

Kontakt: Biuro PSNE al. Warszawska 31, 20-803 Lublin

biuro@snepallotyni.pl, tel. 515485259

(biuro jest czynne pn-pt w godz. 8-16)


REJESTRACJA

INFORMACJE O KURSIE

Nazwa kursu:

Data kursu:

WARUNKI PRZYJĘCIA NA REKOLEKCJE

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w rekolekcjach organizowanych przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Wyrażając zgodę masz prawo zwrócić się o modyfikacje i usunięcie wszystkich Twoich danych osobowych, które przechowujemy. Podstawa prawna przetwarzania danych art. 6 ust. 1 lit. b RODO
Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną PSNE, umieszczoną na stronie: www.snepallotyni.pl/klauzulainformacyjnapsne/
Zaświadczam, że nie miałem objawów właściwych dla COVID-19, nie powróciłem z zagranicy oraz nie kontaktowałem się i nie mieszkałem z osobą zarażoną koronawirusem.

UCZESTNICZYŁEM/AM W NASTĘPUJĄCYCH KURSACH:

DANE PERSONALNE

Imię:
Nazwisko:
Wiek ( Jestem osobą pełnoletnią) :
Miejscowość:
Adres email:
Telefon:
Wspólnota:

FINALIZOWANIE REJESTRACJI

Uwagi: