Rekolekcje online ŻYJ W MOCY EWANGELII 30.09-02.10.22

0 students

O kursie

Święty Paweł w Liście do Rzymian napisał, że „Ewangelia jest mocą Bożą ku zbawieniu dla każdego wierzącego” (Rz 1, 16). Wielu ludzi czytało i poznało Ewangelię. Jednak znać ją, a żyć według niej – to dwie zupełnie różne sprawy! Zadaniem chrześcijan jest przyjęcie tej mocy, która nie tylko przemienia nasze życie, ale również otwiera je na życie Boże. W czasie tych rekolekcji będziemy przyglądać się mocy Ewangelii jako Dobrej Nowiny o ratunku w Jezusie Chrystusie. Będziemy zagłębiać się w styl życia, który proponuje nam Jezus po to, aby każdy z nas mógł zejść w całą moc Ewangelii. Będziemy weryfikować nasze życie i nasze myślenie w świetle konkretnej Jezusowej recepty na Boże życie. Jeżeli pragniesz skonfrontować swoje życie z Ewangelią i odkryć drogę pozwalającą żyć jej mocą to te rekolekcje są szczególnie dla Ciebie!

W trakcie tych rekolekcji będziemy poruszać następujące tematy:

➡ Zobaczymy styl życia Jezusa, który zostaje nam dany przez Boga Ojca, aby każdy człowiek odkrył do jakiego przeżywania codzienności zaprasza Bóg.
➡ Będziemy przyglądać się Jezusowej jedności z Ojcem, aby zrozumieć jaka moc wypływa z poddania się woli Bożej.
➡ Będziemy podejmować decyzje zaufania Bogu, aby tak jak Jezus być pewnym, że bez względu na to co będzie się z nami działo, Bóg będzie zwyciężał!
➡ Będziemy zapraszani do oddania życia na służbę zbawczej działalności Boga tak, aby to wszystko kim jesteśmy, co nas w stanowi, a zwłaszcza cała nasza historia życia została oddana Bogu, jako Jego narzędzie zbawcze.
________
Prowadzi:
Ks. Krzysztof Kralka SAC – więcej informacji o prowadzących znajduje się w zakładce EKIPA.

 

  • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
  • Termin: 30 września – 02 października 2022
  • Czas trwania: piątek 19.30 – 21.30, sobota 10.00 – ok. 20.00, niedziela 10.00 – ok. 12:30 – z przerwami
  • Ofiara na koszty organizacyjne: 50 PLN
  • Rekolekcje online: dostęp do treści za pośrednictwem platformy kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY
  • Konferencje będą do dostępne do odsłuchania również w późniejszym czasie

 

Zobacz więcej

Zawartość kursu

Wprowadzenie

  • Informacje organizacyjne

CZĘŚĆ I

CZĘŚĆ II

CZĘŚĆ III

CZĘŚĆ IV

Brak świadectw