Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – III spotkanie 14.12.22

9 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Temat III-go spotkania: “PIĘKNO KOBIETY NA TALERZU” – Czy zastanawiałaś się kiedyś na tym, że to co ląduje na Twoim talerzu może mieć wpływ na to jak się czujesz, jak postrzegasz swoje piękno oraz ile energii masz danego dnia? Czy wiesz, że Twoje posiłki mogą konkretnie wspomóc lub utrudnić funkcjonowanie Twoich hormonów?

Głębiej ten temat rozwinie nam Aleksandra Misztal – dyplomowany dietetyk, który łączy zagadnienia zdrowego odżywiania wraz z szeroko pojętym światem kobiecych hormonów. Pokazuje jak w prosty sposób można poprawić wyniki badań, zdrowie oraz samopoczucie bez restrykcyjnych diet. Pomaga m.in. w zajściu w ciąże, przy chorobach tarczycy, insulinooporności, PCOS, zaburzeniach owulacji. 

 • Termin: 14 grudnia 2022 godz. 19:00
 • Czas trwania: 19:00 – 21:00
 • Miejsce: Centrum Formacji PSNE, Aleja Warszawska 31 przy Parafii Wieczerzy Pańskiej (wejście obok zakrystii lub od tyłu kościoła, schodami na samą górę)
 • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa II-go spotkania: 40 PLN (zawiera:  kawa / herbata, deser,  materiały dydaktyczne, koszty organizacyjne)
 • Zapisy: do wyczerpania miejsc. Każde kolejne spotkanie wymaga osobnej rejestracji. Zapisy na kolejne spotkania już wkrótce.  Nie jest wymagane uczestnictwo we wszystkich spotkaniach cyklu.

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

   

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne

   Brak świadectw

   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Data 14 Gru 2022
   • Miejsce Lublin