kurs on-line ORYGENES. Jak interpretować Słowo Boże? – 11 listopada 2020


Prosimy o cierpliwość.

Jest bardzo dużo zgłoszeń na kursy on-line.

W związku z tym LINKI do TRANSMISJI WYSYŁAMY najpóźniej do 2 godzin przed rozpoczęciem rekolekcji.

 

 • Opis: Poznaj sposoby rozumienia Pisma Świętego, by jeszcze bardziej zanurzyć się w Słowie Bożym. Kurs wprowadza w zasady katolickiej interpretacji Biblii, pozwalając właściwie odczytać i zrozumieć przesłanie natchnionych tekstów. Kurs poprowadzi ks. Krzysztof Kralka wraz z ekipą Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.
 • Termin: 11 listopada 2020, w godz. 9:00-20:00 (z przerwami)
 • Ofiara za uczestnictwo w kursie: 20 PLN

 

UWAGI:

 • NIE WYMAGAMY wcześniejszego uczestnictwa w kursie Nowe Życie. W kursie Orygenes mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby.
 • Jeśli nie możesz być z nami na żywo we wskazanym terminie-warto się zapisać, ponieważ konferencje będą dostępne przez kilka dni dla wszystkich osób, które wpłacą pieniądze na wskazane konto.
 • Pierwszy mail jest wysyłany automatycznie natomiast drugi z linkiem do transmisji zostanie przesłany przed rekolekcjami. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. W związku z tym bardzo prosimy o poprawne wpisanie adresu e-mail, na który przesyłamy maila zwrotnego oraz link do transmisji.

 


 

WAŻNE UWAGI:

 1. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają mailowo dane do przelewu.
 2. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. W związku z tym bardzo prosimy o poprawne wpisanie adresu e-mail, na który przesyłamy maila zwrotnego oraz link do transmisji.
 3. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić.
 4. Jako biuro PSNE-NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
 5. LINK DO TRANSMISJI ZOSTANIE WYSŁANY NAJPÓŹNIEJ W DNIU ROZPOCZĘCI REKOLEKCJI. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania. Link będzie od razu aktywny.
 6. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony do użytku uczestników rekolekcji.

 

 


 

Kontakt: Biuro PSNE al. Warszawska 31, 20-803 Lublin

biuro@snepallotyni.pl, tel. 515485259

(biuro jest czynne pn-pt w godz. 8-16)