Warsztaty dla małżeństw w Lublinie


  • Opis: „Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca wraz z Pallotyńską Szkołą Nowej Ewangelizacji zaprasza serdecznie wszystkie małżeństwa niezależnie od stażu, na cotygodniowe Spotkania Małżeńskie, które rozpoczną się 5 listopada o godz. 19.00 w kościele. Celem spotkań jest umocnienie jedności małżeńskiej, a także pogłębienie wiedzy tematów takich jak: Bóg dawca miłości, Trzy najważniejsze relacje w życiu człowieka, Komunikacja w małżeństwie, Przebaczenie, Czystość, Finanse w małżeństwie, Jak żyć Słowem Bożym w codzienności i wiele innych. Spotkania mają formę warsztatów wyłącznie w parach małżeńskich.”
  • Miejsce:  Pierwsze spotkanie organizacyjne ( Kościół parafialny „Parafia Wieczerzy Pańskiej” , al. Warszawska 31, Lublin”
  • Termin: od 5.11.2018
  • Początek: godz. 19:00
  • Spotkania są darmowe

 


REJESTRACJA

INFORMACJE O KURSIE

Nazwa kursu:

Data kursu:

WARUNKI PRZYJĘCIA NA KURS

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w rekolekcjach organizowanych przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Wyrażając zgodę masz prawo zwrócić się o modyfikacje i usunięcie wszystkich Twoich danych osobowych, które przechowujemy. Podstawa prawna przetwarzania danych art. 6 ust. 1 lit. b RODO

DANE PERSONALNE

Imię i nazwisko małżonka:
Imię i nazwisko współmałżonka:
Wiek małżonka:
Wiek współmałżonka:
Adres email:
Telefon:

FINALIZOWANIE REJESTRACJI

Uwagi: