kurs Historia Zbawienia 8-11 listopada 2019 w Ołtarzewie


Kurs Historia Zbawienia (8-11.11.2019 w Ołtarzewie) był dla 50 osób czasem przeglądania się w postaciach i wydarzeniach biblijnych, rozpalenia serc na nowo Słowem Bożym, i odkrywania wierności Boga na przestrzeni całej Historii Zbawienie, a w tym naszej osobistej.

Poniżej kilka świadectw:

Zdecydowanie potrzebowałem tego kursu, jest to dla mnie nowy początek, odnowienie więzi z Bogiem, naładowanie akumulatorów pięknymi treściami. Znalazłem swoje miejsce w Historii Zbawienia, na nowo zachwyciłem się Bogiem.
Andrzej (22 l.)

Inaczej spojrzałam na wydarzenia z historii mojego życia. Zrozumiałam , że Pan Bóg był obecny zawsze w moim życiu. Zrozumiałam, że trudne doświadczenia w moim życiu mogą być „materiałem” do budowania czegoś nowego, opartego na Panu Bogu i żeby to było trwałe, to w centrum mojego życia muszę postawić Pana Boga.
Magdalena

Kurs Historia Zbawienia uświadomił mi, że niezależnie w jakiej niewoli będę (grzech, choroba) to Bóg wyprowadzi mnie z niej tylko ja muszę podjąć decyzję o współpracy z Bogiem. Muszę również trwać przy Bogu niezależnie jakie trudności napotkam na drodze oczyszczenia, bo kolejnym etapem jest ziemia obiecana. Ziemia obiecana, która jest mi dana przez Boga tylko ja muszę chcieć tam wejść.
Zdzisiek

Kurs Historia Zbawienia był dla mnie jednym z piękniejszych kursów. Bardzo mocno odnoszącym się do mojego życia. Ukazującym mi moment, w którym jestem, moje miejsce w historii zbawienia, wyjaśniającym też moment, powody, dla których tu się znalazłam. To kurs, który pokazuje sens tego, co przeżywałam, wyjaśnia, nadaje znaczenie. Jednocześnie pozwala inaczej spojrzeć na Słowo Boże, pokazuje, że Ono jest także o nas, jest bezpośrednio o mnie. Daje nadzieję na przyszłość.
(43 l.)