Kurs dla małżeństw „Tobiasz i Sara” 13-15 listopada w Ołtarzewie


 

 • Opis:  Kurs ten ma charakter ewangelizacyjny i jest skierowany do małżonków chrześcijańskich. Jest to przede wszystkim czas podjęcia lub odnowienia decyzji, by budować małżeństwo na Jezusie Chrystusie. To czas osobistego spotkania wspólnoty małżeńskiej ze Wspólnotą Boga w Trójcy Jedynego.
 • Kurs skierowany jest do małżeństw sakramentalnych.
 • Zapraszamy wszystkie małżeństwa ze stażem od 1 dnia do 100 lat. 💑

ŚWIADECTWA UCZESTNIKÓW:

KASIA (8 lat małżeństwa): Nasze małżeństwo przed kursem było w złym stanie. Chciałam odejść czując, że nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Mąż namówił mnie, abyśmy spróbowali podjąć walkę. Na kursie bardzo mocno Bóg przemówił do mnie słowami, że przed wiekami przeznaczył nas dla siebie i jesteśmy połączeni na zawsze. To daje mi siły, aby trwać z Bożą pomocą i wierzyć, że nasza miłość małżeńska odnowi się.

DAREK: Dotarło do mnie, że żona ma doświadczać miłości Boga przez moje ręce. Zrozumiałem, że nie myślałem o potrzebach żony: fizycznych, psychicznych i duchowych. Zrozumiałem, że moje zainteresowania/hobby często kradną czas, uwagę i energię potrzebną dla żony i dzieci (hobby odwraca moją uwagę od ważniejszych spraw). Zrozumiałem, że hierarchia wartości nie jest dobrze ułożona. Taka prawda, że Bóg przed wiekami przeznaczył nas sobie, że powierzył mi żonę.

BEATA 49 lat: Na tym kursie Bóg pokazał mi mój egoizm w sferze seksualnej. Raniłam męża swoją niedostępnością. Brak dawania siebie (swojego ciała) mężowi, powodowało wiele konfliktów, cichych dni. Wchodziliśmy przez to w kanał zła. Na tym kursie Bóg napełnił mnie ufnością i postawił mi na drodze osobę, z którą mogłam o tym porozmawiać.

 • Rekolekcje prowadzą małżeństwa, które należą do katolickiej wspólnoty ewangelizacyjno-formacyjnej „Przyjaciele Oblubieńca”
 • Miejsce: Wyższe Seminarium Duchowne Księży Pallotynów w Ołtarzewie (ul. Jana Kilińskiego 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki)
 • Koszt: 370 zł/małżeństwo (cena z noclegiem i wyżywieniem)
 • Termin: 13-15 listopada 2020
 • Początek: godz. 19.00 (recepcja czynna od 18.00). W piątek nie ma kolacji.
 • Kończymy wspólnym obiadem w niedzielę.
 • Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik, obuwie zamienne
 • Kontakt z warszawską filią PSNE: biuro.warszawa@snepallotyni.pl, 502 533 765 (Agnieszka)

 

Zaliczkę w wysokości 100 PLN należy wpłacić dopiero po otrzymaniu od nas wiadomości o przyjęciu na Kurs:

na konto bankowe:
Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji
Al. Warszawska 31
20-803 Lublin
nr konta: 59 1020 3147 0000 8002 0107 0259
(w tytule przelewu proszę napisać: Imię i Nazwisko, data i nazwa Kursu)


 

UWAGA:

w przypadku rezygnacji z Kursu wpłacona zaliczka nie jest zwracana
pozostałą kwotę (270 zł) należy uiścić w dniu rozpoczęcia Kursu w Recepcji

 


REJESTRACJA

INFORMACJE O KURSIE

Nazwa kursu:

Data kursu:

WARUNKI PRZYJĘCIA NA REKOLEKCJE

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w rekolekcjach organizowanych przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Wyrażając zgodę masz prawo zwrócić się o modyfikacje i usunięcie wszystkich Twoich danych osobowych, które przechowujemy. Podstawa prawna przetwarzania danych art. 6 ust. 1 lit. b RODO
Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną PSNE, umieszczoną na stronie: www.snepallotyni.pl/klauzulainformacyjnapsne/
Zaświadczam, że nie miałem objawów właściwych dla COVID-19, nie powróciłem z zagranicy oraz nie kontaktowałem się i nie mieszkałem z osobą zarażoną koronawirusem.

DANE PERSONALNE

Imię żony:
Wiek żony:
Imię męża:
Wiek męża:
Nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Miejscowość:
Wspólnota (jeśli należycie):

FINALIZOWANIE REJESTRACJI

Uwagi: