Pielgrzymka do Medugorje i Chorwacji 1-08.09.2018


PIELGRZYMKA DO CHORWACJI I MEDUGORJE

 PLAN 01-08.09.2018

   MARIJA BISTRICA – MEDJUGORJE – DUBROVNIK –  MOSTAR – POCITELJ–  VEPRIĆ – SPLIT – BUDAPESZT

  1. Dzień 01.09. Sobota: Wyjazd w godzinach nocnych, przejazd przez Słowację do hotelu na Węgry, obiadokolacja i nocleg.
  2. Dzień 02.09. Niedziela: Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do MARII BISTRICY. Msza Święta w SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ ŚNIEŻNEJ i wyjazd w dalszą drogę do MEDUGORJE. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
  3. Dzień 03.09. Poniedziałek: Przejazd na miejsce objawień – PODBRDO, wejście na górę. Spacer po MEDUGORJE, zapoznanie z Sanktuarium – kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. W miarę możliwości wizyta we wspólnocie CENACOLO. Msza Święta. Po południu czas wolny do dyspozycji pielgrzymów, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.
  4. Dzień 04.09. Wtorek: Śniadanie i wyjazd do MOSTARU. Msza święta, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem, czas wolny. W drodze powrotnej POCITELJ – typowa muzułmańska wioska o ciekawej architekturze, z zachwanymi budynkami użyteczności publicznej: meczet, minaret, medresa, hamam, karawanseraj, sahat kula itp. Przejazd nad rzekę Trebiżat, pobyt nad wodospadami KRAVICE. Powrót do hotelu,obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.
  5. Dzień 05.09. Środa: Śniadanie i wyjazd do DUBROVNIKA – pobyt w najpiękniejszym mieście na Adriatykiem. Msza Święta a następnie zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem – Stradun, Katedra, Stary Port, Studnia Onufrego, czas wolny. Dla chętnych rejs wokół murów obronnych miasta i wyspy Lokrum(dodatkowo płatny). Powrót do Medugorje w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.
  6. Dzień 06.09. Czwartek: Wczesne śniadanie, Droga Krzyżowa na górze Kriżevac, powrót do hotelu. Dla chętnych wyjazd nad morze – kąpiel i relaks na plaży. Powrót do Medugorje, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych. Nocleg.
  7. Dzień 07.09. Piątek: Wczesne śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na Makarską Rivierę. Msza święta w Sanktuarium VEPRIĆ(chorwackie Lourdes), przejazd do SPLITU, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Wyjazd w dalszą drogę. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
  8. Dzień 08.09. Sobota: – Śniadanie, wykwaterowanie, krótkie zwiedzanie BUDAPESZTU z przewodnikiem. Następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Węgry i Słowację, po przekroczeniu granicy obiad. Powrót na miejsce zbiórki w późnych godzinach nocnych.

 

CENA: 1299pln+100eur

Cena zawiera:

– transport klimatyzowanym autokarem – DVD, barek; 2 noclegi w hotelach tranzytowych na Węgrzech; 5 noclegów w pensjonacie w Medugorje; 7 śniadań i obiadokolacji, obiad w drodze powrotnej; w zwiedzanych miastach opiekę lokalnego przewodnika; opiekę licencjonowanego pilota; opłaty drogowe, autostradowe, parkingowe, klimatyczne, wjazdy do miast; bilet wstępu na wodospady Kravice, ubezpieczenie KL i NNW Tui ERV, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

UWAGA!
Warunkiem przyjęcia i wpisania na listę uczestników jest przesłanie przedpłaty w kwocie 500 zł OD OSOBY  z dopiskiem : MEDUGORJE + IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA
na konto:
Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji
Al. Warszawska 31
20 -803 Lublin
nr konta: 59 1020 3147 0000 8002 0107 0259

Pozostałą kwotę 799zł należy przesłać do 25.06.2018.

Opłata 100 Euro zostanie pobrana w dniu wyjazdu.

W przypadku rezygnacji, zaliczka nie podlega zwrotowi.

Biuro Turystyczno Pielgrzymkowe DARIO – TOURS Dariusz Kleczaj;  26-613 Radom – Sadków 53; tel: + 48 605 325 524;   biuro@dariotours.pl  www.dariotours.p

Brak miejsc na pielgrzymkę.

Wszystkie informację odnośnie wyjazdu zostaną przekazane.