kurs dla kobiet MARIA MAGDALENA 18-20 października w Lublinie


Brak wolnych miejsc!

Zapisy na listę rezerwową.

 

 

Warunki uczestnictwa:
– kurs przeznaczony dla kobiet pełnoletnich

 • Opis: Chcesz odkryć na nowo co to znaczy być kobietą? Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg? Na kursie „Maria Magdalena” nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale i dowiesz się, jak to powołanie realizować na co dzień!  (Kurs autorski: SNE Zacheusz)
 • Termin: 18-20 października 2019
 • Początek: godz. 18.00 Msza Święta w par. Wieczerzy Pańskiej, rejestracja uczestników rozpoczyna się bezpośrednio po Mszy Świętej
 • Zakończenie: w niedzielę po godz. 13
 • Miejsce: Lublin, al. Warszawska 31, Centrum Formacji PSNE przy par. Wieczerzy Pańskiej (wejście od tyłu kościoła, schodami na samą górę)
 • Dojazd: autobus miejski linii nr 18, 20, 30 (przystanek Rondo Krwiodawców; obok kościoła)
 • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 80 PLN (cena z wyżywieniem: obiad i kolacja w sobotę, obiad w niedzielę, przerwy kawowe)
 • Rekolekcje tzw. dochodzone (bez noclegów)
 • Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik

 

****************

KILKA ŚWIADECTW Z POPRZEDNICH EDYCJI:

 • Kurs pokazał mi to, jak pięknie zostałam stworzona przez Boga i jak piękne dary mam w sobie jako kobieta. Pomógł mi uwolnić się od tych zranień z przeszłości, które krępowały mnie niczym szczury. Jestem darem dla świata, pięknym dziełem Boga i jestem powołana do życia w wolności. (Ewa)
 • Doświadczyłam obecności Jezusa, nauczania pomogły mi zrozumieć Jego wolę i zamysł na moje życie. Cieszę się, że były one kierowane do kobiet bez różnicy na stan i wiek. Dostałam świeże spojrzenie i motywację na to, jak się spełniać i jakie podjąć kroki w kolejnych życiowych wyborach i próbach (prywatnych i zawodowych). Chwała Panu! (Alicja)
 • Bóg po raz kolejny „odświeżył” moją kobiecość, godność, wartość. Pokazał jak ważna jestem dla Niego i dla innych. Dał też odkrycie przyjaźni – jak wiele jej mam wokół siebie, jak wiele kobiet jest obok mnie, wspiera mnie i błogosławi. (Ania)
 • Bóg na kursie „Maria Magdalena” przypomniał mi o niektórych przestrzeniach kobiecości, które odłożyłam, zakopałam, wchodząc w rolę córki, siostry, lidera, koleżanki i inne. Pan Bóg zaprosił mnie do porządkowania niektórych sfer życia, w których jest wiele chaosu, ale też do zaakceptowania siebie nieidealną – taką jaka jestem. (A.)

 


 

Zaliczkę w wysokości 40 PLN należy wpłacić dopiero po otrzymaniu od nas wiadomości o przyjęciu na Kurs:

na konto bankowe:
Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji
Al. Warszawska 31
20-803 Lublin
nr konta: 59 1020 3147 0000 8002 0107 0259
(w tytule przelewu proszę napisać: Imię i Nazwisko, data i nazwa Kursu)


 

UWAGA:

w przypadku rezygnacji z Kursu wpłacona zaliczka nie jest zwracana
pozostałą kwotę (40 zł) należy uiścić w dniu rozpoczęcia Kursu w Recepcji

 

Kontakt: Biuro PSNE al. Warszawska 31, 20-803 Lublin

biuro@snepallotyni.pl, tel. 515485259

(biuro jest czynne pn-pt w godz. 8-16)

 


REJESTRACJA - zapisy na listę rezerwową

INFORMACJE O KURSIE

Nazwa kursu:

Data kursu:

DANE PERSONALNE

Imię i nazwisko:
Wiek (Jestem osobą pełnoletnią) :
Adres email:
Telefon:
Ulica i nr domu:
Miejscowość:
Parafia:
Wspólnota (jeśli do jakiejś należysz):

WARUNKI PRZYJĘCIA NA REKOLEKCJE

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w rekolekcjach organizowanych przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Wyrażając zgodę masz prawo zwrócić się o modyfikacje i usunięcie wszystkich Twoich danych osobowych, które przechowujemy. Podstawa prawna przetwarzania danych art. 6 ust. 1 lit. b RODO
Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną PSNE, umieszczoną na stronie: www.snepallotyni.pl/klauzulainformacyjnapsne/

FINALIZOWANIE REJESTRACJI

Uwagi: