Kurs dla małżeństw WSPÓLNA DROGA 22-24 listopada 2019 w Lublinie


 

 • Opis: Ten kurs pomaga odbudować jedność w życiu małżeńskim przez odnowienie dialogu, by na nowo chcieć się nie tylko słuchać, ale przede wszystkim rozumieć. Jeśli wasze małżeństwo przeżywa chwile ciszy i oddalenia od siebie – nie czekajcie na śmierć jedności, lecz podejmijcie wspólne odbudowanie więzi i przyjedźcie na kurs.
 • Zapisz się jeśli:

– pragniesz głębszej relacji ze swoim współmałżonkiem…

– pragniesz jedności małżeńskiej, ale nie wiesz od czego zacząć…

– coraz trudniej jest Ci się porozumieć ze współmałżonkiem…

– Twoje małżeństwo przeżywa kryzys …

Dlaczego warto przeżyć kurs? Ponieważ to jest czas, w którym:
– Pan Bóg pragnie działać w Twoim małżeństwie,
– otwierasz się na swojego współmałżonka (poznacie swoje pragnienia i myśli),
– nauczymy się poruszać „trudne tematy”,
– nauczysz się jak cieszyć się sobą w codzienności,
– nauczysz się przezwyciężać codzienne trudności,
– nauczysz się rozwiązywać konflikty i problemy.

 

  • Rekolekcje prowadzone są przez małżeństwa (przy wsparciu kapłana), które na co dzień formują się w katolickiej wspólnocie formacyjno-ewangelizacyjnej „Przyjaciele Oblubieńca” (www.przyjacieleoblubienca.pl).
  • Miejsce: Dom Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi, ul. Nałęczowska 241, Lublin-Dąbrowica
  • Termin: 22-24 listopada 2019
  • Początek: godz. 18.00 (recepcja czynna od 17.00)
  • Koszt: 340 PLN/para (cena z noclegiem i wyżywieniem)
  • Dojazd: autobus miejski linii nr 3
  • Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik, obuwie zamienne
  • Zapewniona opieka nad dziećmi (od 2 roku życia).

 

PONIŻEJ KILKA ŚWIADECTW UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI:

🌻 W czasie tego kursu zrozumiałem ponownie jaki jest sens małżeństwa. Doświadczyłem łaski przebaczenia i zrozumienia mojej małżonki. Małymi krokami postanawiam trwać i umacniać moje małżeństwo i rodzinę.
Chwała Panu!

🌻 W czasie trwania kursu wspólna droga nastąpiło moje nawrócenie, chęć powrotu na drogę Boga, trwania przy Nim. Pierwszy raz od 13 lat trwania mojego małżeństwa rozmawiałam z mężem bez złości, gniewu i kłótni. Odbyło się to w spokoju czego bardzo pragnęliśmy. Pierwszy raz też się wspólnie modliliśmy, jest to niesamowite uczucie. Tego nam brakowało. Dziękujemy wam za to:)

🌻 W czasie kursu przypomniałem sobie o tym jak ważną rolę dla mnie odgrywa moja żona. Był to czas kiedy mogłem ,,zresetować” złe emocje i uświadomić sobie o złych przyzwyczajeniach, których nabrałem od początku naszego małżeństwa, a których nie dostrzegłem/nie chciałem dostrzec.

🌻 O kursie ,,Wspólna droga’’ wiedziałam od 5 lat i za każdym razem prosiłam męża, żeby pojechał, ale on odmawiał. Chciałam, żeby ktoś z zewnątrz powiedział mu co robi nie tak. Dziś wiem, że to ja najbardziej potrzebowałam zobaczyć co robię nie tak! Dostałam proste, ale cudowne narzędzia do tego by to zmienić. Doświadczyłam miłości Bożej i uwierzyłam, że mój mąż jest najlepszym darem od Boga dla mnie. Pragnę iść z Nim dalej, aż do samej wieczności. Pragnę jedności z Nim i w Bogu.

🌻 Kurs ten pozwolił mi zrozumieć jak dużo mam gniewu i żalu za to co się w naszym małżeństwie wydarzyło, to mi bardzo przeszkadzało. Dzięki przebaczeniu i pojednaniu postaram się aby nasze małżeństwo podążało ku świętości. Małżeństwo zrozumiałam jako moje szczęście, teraz rozumiem, że najważniejsze jest szczęście mojego męża. Dziękuję Wam za ten czas.

🌻 Zrozumiałam jak bardzo Pan Bóg mnie kocha że dał mi tego właśnie męża. Po części zrozumiałam i poznałam potrzeby mojego męża, przebaczyłam jemu i sobie wiele rzeczy. Dzięki kursowi po 20 latach od przysięgi mogłam przeżyć 

🌻 Kurs Wspólna Droga przyczynił się do lepszego zrozumienia żony, jej potrzeb i jej pragnień, oraz poznanie języka miłości jej jak i mojego. Chwała Panu!

🌻 Pan Bóg mi pokazał, że mój mąż jest Kimś najlepszym co mnie spotkało w życiu, że to On będzie błogosławił naszemu małżeństwu aby było szczęśliwe. Zostałam też wezwana do dalszej pracy nad sobą, nad relacją z mężem i nad naszym związkiem. Tylko w Bogu nasza siła Amen! Chwała Panu!

 

Więcej świadectwa znajduje się na stronie (kliknij tutaj).

 

 


 

Zaliczkę w wysokości 100 PLN należy wpłacić dopiero po otrzymaniu od nas wiadomości o przyjęciu na Kurs:

na konto bankowe:
Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji
Al. Warszawska 31
20-803 Lublin
nr konta: 59 1020 3147 0000 8002 0107 0259
(w tytule przelewu proszę napisać: Imię i Nazwisko, data i nazwa Kursu)


 

UWAGA:

w przypadku rezygnacji z Kursu wpłacona zaliczka nie jest zwracana
pozostałą kwotę (240 zł) należy uiścić w dniu rozpoczęcia Kursu w Recepcji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Biuro PSNE al. Warszawska 31, 20-803 Lublin

biuro@snepallotyni.pl, tel. 515485259 (pn-pt w godz. 8-16)